W celu uzyskania nowego hasła podaj swój adres e-mail. Nowe hasło wygenerowane zostanie automatycznie i przesłane na podany adres e-mail.

Produkty

Blaty, laminaty Pfleiderer

Eleganckie laminaty Pfleiderer dostępne w serwisie Laminart, wykonywane są z wysokiej jakości surowców, co przekłada się na wytrzymałość. Odpowiedni dobór struktur sprawia, że są odporne na uderzenia, zarysowania, wilgoć czy wysoką temperaturę. Laminaty Pfleiderer ze względu na swoją funkcjonalność znajdują zastosowanie głównie jako blaty kuchenne. Wykorzystywane są jednak także do produkcji mebli, m.in. biurek, stołów, lad czy kontuarów. Świetnie sprawdzają się nie tylko w domach, ale również hotelach, sklepach, restauracjach i instytucjach, np. bankach.Pfleiderer to doświadczony producent laminatów HPL. Wszystkie produkty tej marki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Ich czyszczenie jest niezwykle proste i mało wymagające. Można używać do tego detergentów i innych domowych środków czystości. Laminaty Pfleiderer na długo zachowają estetyczny wygląd, nawet gdy są intensywnie użytkowane. Zaletą tych elementów meblowych jest także estetyka. Podczas ich produkcji zadbano o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, co przekłada się na elegancki i nowoczesny design.Blaty Pfleiderer

Przedsiębiorstwo Laminart posiada bogaty wybór produktów wykończeniowych. Laminaty Pfleiderer mogą różnić się od siebie kolorem, strukturą, formatem i grubością. W ofercie dostępne są modele w jasnych i ciemnych odcieniach, żywych i stonowanych barwach, jednolite lub posiadające określone wzory. Laminaty Pfleiderer z powodzeniem mogą naśladować drewno lub kamień, nadając pomieszczeniu klasy i oryginalności. Prezentują się równie gustownie i szlachetnie, co naturalne materiały.