W celu uzyskania nowego hasła podaj swój adres e-mail. Nowe hasło wygenerowane zostanie automatycznie i przesłane na podany adres e-mail.

Produkty

Fornir - gdzie kupić?

Fornir to materiał wykorzystywany do wykańczania mebli i innych elementów, np. drzwi lub paneli dekoracyjnych. Tworzy się go poprzez skrawanie wierzchniej warstwy pnia i odpowiednim łączeniu powstałych w ten sposób cienkich płatów. Fornir może być naturalny lub modyfikowany. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj tworzywa wykonuje się z prawdziwego drewna, różny jest się jednak sposób obróbki. Fornir modyfikowany jest barwiony w celu uzyskania pożądanego wyglądu – np. koloru czy wzoru usłojenia. Bez względu na wariant wykończenia należy postawić na zaufane i sprawdzone marki.Fornir można kupić w centrach meblowych i sklepach stolarskich lub zamówić bezpośrednio od producenta. Dobry adresem, pod który warto się zwrócić jest przedsiębiorstwo Laminart - importer i generalny przedstawiciel uznanych światowych firm, specjalizujących się w materiałach do produkcji mebli oraz zabudowy wnętrz. W naszej ofercie znajduje się fornir naturalny, modyfikowany oraz okleiny drewnopodobne. Wybór możliwości jest bardzo bogaty. W asortymencie posiadamy forniry wykonane z wielu gatunków drzew - dębu, hebanu, róży oraz innych egzotycznych oraz afrykańskich odmian. W ofercie znajduje się także fornir samoprzylepny, który pozwala w prosty i wygodny sposób wykończyć każdy mebel i element dekoracyjny.Fornir

Wszystkie produkty, proponowane przez firmę Laminart, spełniają najwyższe normy jakościowe, co przekłada się na wytrzymałość oraz estetyczny i oryginalny wygląd. Fornir, kupiony za naszym pośrednictwem, będzie zdobił dom i mieszkanie przez wiele lat, nie tracąc nic na swojej funkcjonalności. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami przedsiębiorstwo Laminart oferuje też bardzo atrakcyjne ceny.Zachęcamy do zapoznania się z proponowaną ofertą i zakupów w naszym serwisie!