W celu uzyskania nowego hasła podaj swój adres e-mail. Nowe hasło wygenerowane zostanie automatycznie i przesłane na podany adres e-mail.

Produkty

Laminaty i płyty HPL Kraków

Poszukujesz niezwykle wytrzymałego materiału, którego mógłbyś użyć do wykończenia wnętrz? W takim razie z pewnością docenisz uniwersalność, którą cechuje się laminat HPL. Z jego pomocą zaaranżujesz przestrzeń wewnątrz budynku, jak i po jego zewnętrznej stronie. Pozwól zaskoczyć się nieskończoną możliwością zastosowań.Laminat HPL Kraków – w jaki sposób powstaje?

Płyta HPL to tworzywo z naturalnego surowca, które produkowane jest pod wysokim ciśnieniem oraz temperaturą. Laminat powstaje, dzięki sprasowaniu kilku warstw papieru, który impregnowany jest żywicą. Cały proces sprawia, że otrzymany finalnie produkt wykazuje niezwykle dużą wytrzymałość na wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki. Cechuje się spójną strukturą, która odporna jest na niepożądane odkształcenia oraz rozwarstwienia. Materiał dostępny jest zarówno w rolkach, jak i arkuszach, co ułatwia wykorzystanie go w budownictwie. Składa się on z dwóch stron – dekoracyjnej oraz dolnej. Pierwsza z nich może być w różnych odcieniach kolorystycznych lub wzorach, co umożliwia dostosowanie barwy wprost pod Twoje preferencje. Całość zabezpieczona jest warstwą ochronną, która chroni tworzywo przed zniszczeniem. Laminat HPL dysponuje także drugą częścią, którą przytwierdza się do wybranego podłoża. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu przeszlifowaniu.Płyta HPL Kraków – w jaki sposób można ją wykorzystać?

Laminat HPL to niezwykle wytrzymały materiał, który cechuje się dużą uniwersalnością. Z tego powodu jest często wykorzystywany zamiast metalu, drewna lub innych tworzyw powszechnych w budownictwie. Ze względu na wielozadaniowość tworzywo nadaje się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Przykładowo możesz zastosować je do:


  • - aranżacji wnętrz – możliwości jest bardzo wiele, ponieważ płyta HPL może z powodzeniem służyć jako blat kuchenny lub umywalkowy, szafka ubraniowa, a nawet kabina prysznicowa;
  • - zabudowy balkonu – wytrzymałość oraz estetyka materiału zapewni dobrą osłonę powierzchni balkonowej;
  • - okładzin ściennych – są one powszechnie wykorzystywane w budynkach użytku publicznego, takich jak np. szpital.

Możliwości jest o wiele więcej, dlatego każdy znajdzie zastosowanie idealne dla siebie. Oprócz doskonałej jakości laminat HPL ceniony jest także za niezwykłą lekkość, wodoodporność, estetykę, a także za łatwość w obróbce.Laminat HPL – Kraków. Czy warto?

Kraków to jedno z miast, w którym świadczymy nasze usługi. Płyta HPL to produkt, który dostępny jest na naszej stronie LAMINart w wielu różnych wersjach. Współpracujemy tylko z cenionymi markami takimi jak RESOPAL, DUROPAL oraz ARPA, dzięki czemu możesz liczyć na materiał najwyższej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Dodatkowo z nami możesz liczyć na szybką realizację zamówienia, które najczęściej wysyłamy w ciągu 24 godzin. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.