W celu uzyskania nowego hasła podaj swój adres e-mail. Nowe hasło wygenerowane zostanie automatycznie i przesłane na podany adres e-mail.

Produkty

Laminaty i płyty HPL Warszawa

Każdy z nas z pewnością marzy o pięknie urządzonym mieszkaniu, jednak stworzenie spójnej oraz wyjątkowej aranżacji często stanowi poważne wyzwanie. Laminat HPL to niezwykle uniwersalny materiał, który zastosowanie znajduje zarówno w meblarstwie, jak i przy wykończeniu wnętrz. Z jego pomocą bez problemu urządzisz dom w nowoczesnym stylu.Laminat HPL - Warszawa - czym się charakteryzuje?

Płyta HPL to materiał, który jest powszechnie wykorzystywany nie tylko w budownictwie, ale także i przy projektowaniu wnętrz. Stanowi on termoutwardzone tworzywo warstwowe, do którego produkcji używa się naturalnych surowców takich jak drewno. Otrzymuje się je w wyniku sprasowania kilku warstw papieru rdzeniowego, impregnowanego żywicą fenolową, a także papieru dekoracyjnego, traktowanego żywicami melaminowymi. Cały proces możliwy jest, ponieważ przeprowadza się go w warunkach wysokiego ciśnienia oraz temperatury.

Laminat HPL posiada dwie strony – pierwsza z nich to strona dekoracyjna, która zabezpieczona jest warstwą ochronną. W zależności od preferencji możesz zaopatrzyć się w materiał utrzymany w jednolitym kolorze lub np. w designie naśladującym drewno, kamień itp. Z kolei druga strona tworzywa jest specjalnie przeszlifowana, aby umożliwić przyklejenie jej do wybranej powierzchni.Płyta HPL Warszawa - jakie jest jego zastosowanie?

Laminat HPL cechuje się szerokim zakresem zastosowania. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej oraz wysokiej odporności na wszelkiego rodzaju zniszczenia tworzywo może zostać wykorzystane zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku. Przykładowo stosowane jest do stworzenia niezwykle trwałych balustrad, ogrodzeń czy nawet do zabudowy balkonu. Płyta HPL może być użyta jako okładzina elewacyjna w prywatnych domach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Wewnątrz pomieszczeń najczęściej znajduje zastosowanie jako meble, drzwi, blaty, ścianki działowe, a także kabiny prysznicowe. Możliwość wykorzystania materiału jest nieskończona, dlatego cieszy się niezwykłą popularnością przy wykończeniu wnętrz o różnym charakterze.Laminat HPL - Warszawa. Dlaczego warto?

Warszawa to jedno z wielu miejsc, gdzie nasza firma LAMINart prowadzi swoją działalność. Oferujemy bogaty wybór produktów, które różnią się pod względem struktury powierzchni, kolorystyki, wzorów, a także wymiarów arkuszy. Z tego powodu każdy klient ma możliwość wyboru produktu dostosowanego wprost pod jego preferencje, co zdecydowanie ułatwi aranżację idealnego wnętrza. Co więcej, zapraszamy do skorzystania z naszej symulacji Kuchni Marzeń, która pomoże Ci w wyborze barwy blatu kuchennego lub frontów szafek. Laminat HPL to dobrej jakości produkt, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zadrapania, ścieranie, wysokie temperatury oraz działanie pozostałych niekorzystnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Dostarczamy produkty czołowych marek, takich jak RESOPAL, DUROPAL oraz ARPA. Stawiamy także na szybką wysyłkę, którą realizujemy w ciągu 24 godzin. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.