W celu uzyskania nowego hasła podaj swój adres e-mail. Nowe hasło wygenerowane zostanie automatycznie i przesłane na podany adres e-mail.

Produkty

Tworzywo Hanex

Hanex to tworzywo, do produkcji którego wykorzystuje się naturalne minerały i żywicę akrylową. Posiada jednorodną i zwartą strukturę, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. Charakteryzuje się odpornością na ścieranie, wilgoć i działanie wysokiej temperatury. Hanex jest także łatwy w czyszczeniu. Do usunięcia zabrudzeń lub przebarwień wystarczy wilgotna szmatka. Dodatkowo tworzywo to jest odporne na rozwój bakterii i grzybów. Hanex najczęściej jest wykorzystywany jako materiał wykończeniowy do mebli w łazienkowych i kuchennych. Stanowi też doskonałą ozdobę parapetu i ściany oraz sprawdza się jako tworzywo do elementów oświetlenia. Dzięki swojej jednorodnej strukturze hanex umożliwia scalanie blatem kilku elementów, bez żadnych śladów łączenia. Jedna płyta w gustowny sposób może połączyć np. blat kuchenny ze zlewozmywakiem.Hanex nadaje pomieszczeniu klasy i elegancji. Tworzywo to posiada ogromną paletę barw. Dzięki temu można wybrać tonację idealną do danego wnętrza. Struktura tego materiału pozwala mu przybierać finezyjne kształty, co docenią osoby kochające oryginalność. Hanex może stanowić jedyny element wykończeniowy. Doskonale komponuje się jednak także z innymi materiałami – drewnem, kamieniem i metalem, tworząc niepowtarzalną kompozycję.Hanex

Laminart oferuje bogaty wybór elementów wykończeniowych z hanexu. Jako przedstawiciel znanych i cenionych marek spełniamy najwyższe normy jakościowe. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się funkcjonalnością, wytrzymałością oraz bogatym wzornictwem. Sprawdzone tworzywo, jakim jest hanex, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią nowoczesność i elegancję. Meble nim wykończone przetrwają na pewno próbę czasu.