W celu uzyskania nowego hasła podaj swój adres e-mail. Nowe hasło wygenerowane zostanie automatycznie i przesłane na podany adres e-mail.

O LAMINart

logo dekodurlogo oberflexlogo stonelinelogo arpalogo hanexlogo laminwoodslogo bisonlogo tabu

Laminart jest importerem i generalnym przedstawicielem uznanych światowych producentów materiałów do produkcji mebli oraz zabudowy wnętrz.
Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy jakościowe oraz wyróżniają się bogatym i nowoczesnym wzornictwem. 

Firma LAMINart przedstawia Państwu swoją ofertę, którą w zasadzie można scharakteryzować jako "rozwiązania na powierzchnię mebla". Wiele kierowanych do nas pytań, problemów i propozycji przyczynia się do dalszego rozwoju pakietu oferowanych przez nas rozwiązań, za co szczerze dziękujemy. Taka współpraca z naszymi klientami z jednej strony oraz dostawcami z drugiej, pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferty i sytuuje naszą propozycję wśród najbardziej kompleksowych ofert Powierzchniowych Materiałów Dekoracyjnych na rynku polskim. Zapewniamy, że nasi partnerzy wytrwale pracują nad wzbogacaniem swoich kolekcji wzorniczych i produktowych, tak aby wypełnić oczekiwania rynku a nawet wyjść poza nie i wykreować nowe trendy. Pracując z najlepszymi, mamy prawo, my jako dystrybutor oraz Państwo jako nasi klienci, oczekiwać pionierskich rozwiązań... czego sobie i Państwu serdecznie życzymy!

Zobacz produkty